LABNET
Region łódzki na międzynarodowych targach Bio International Convention, 12-07-2011

W dniach 27-30 czerwca w Waszyngtonie odbyła się jedna z największych imprez biotechnologicznych na świecie Bio International Convention. Wydarzenie to przyciąga najważniejsze nazwiska branży biotechnologicznej, oferuje możliwości współpracy sieciowej i partnerskiej oraz pozwala na przegląd najważniejszych trendów sektora.

Województwo Łódzkie już po raz trzeci wzięło w nim udział prezentując potencjał naukowy, badawczy i inwestycyjny regionu.
Potencjał biotechnologiczny regionu łódzkiego tworzą przedsiębiorstwa, instytucje naukowe, naukowo-badawcze i inne instytucje związane z tą branżą. Dynamiczny rozwój sektora bio i nano technologicznego jest ogromnym atutem województwa. Wystawy i konferencje takie jak Bio International Convention są znakomitą okazją do prowadzenia akcji informacyjnej i promocyjnej dotyczącej atrakcyjności naszego regionu.
Delegacja regionu łódzkiego obejmowała reprezentację Politechniki Łódzkiej, Łódzkiego Regionalnego Parku Naukowo-Technologicznego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Urzędu Marszałkowskiego.

Nawiązane kontakty podczas Bio International Convention mają szansę w przyszłości zaowocować nawiązaniem owocnej współpracy z instytucjami biotechnologicznymi zarówno z sektora nauki jak i biznesu z Europy i świata.
 

» Powrót...

KONTAKT

Biuro Organizacyjno-Koordynacyjne
CZT BioTechMed

Agata Kaczorowska
e-mail: agata.kaczorowska@gmail.com
lub agata.kaczorowska@p.lodz.pl

Politechnika Łódzka,
ul. Stefanowskiego 1/15
90-924 Łódź,
tel. +42 6313266,
+42 6312335
fax +42 6312335

Kontakty do osób, które wcześniej zajmowały się organizacją i koordynacją
biura Konsorcjum.

Grażyna Antonowicz,
e-mail: grazyna.antonowicz@p.lodz.pl

Monika Kasieczka-Burnecka, e-mail: monika.kasieczka-burnecka@p.lodz.pl

Politechnika Łódzka,
ul. Skorupki 6/8,
90-924 Łódź,
tel. +42 6312044,
fax +42 6366021